Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

BOGATIMO SVOJE ZNANJE

Učenici 1.d su posetili su školsku biblioteku. Na današnjem času saznali su sve o pravilima vezanim za knjigu, detaljno se upoznali sa čuvanjem, uzimanjem i vraćanjem knjiga.
Oduševljeni su bili jer su mogli sami da biraju knjige koje ih zanimaju i bogate svoje znanje!

SRCE PUNO TOPLINE

Naši učenici, roditelji i zaposleni -  ljudi velikog i humanog srca!

Tokom ovog polugodišta naša škola učestvovala je u tri humanitarne akcije: Naše malo nekome je sve Subotica, Paketići za decu na Kosovu i Metohiji i "Kutija za cipele".

Obradovali smo mnogu decu i srce ispunili toplinom.

Hvala svima!

ČAROLIJA SE NASTAVLJA

Čarolija u 4.b se nastavila... na današnjem dvočasu nastavili smo sa kreativnom Novogodišnjom radionicom i napravili divne radove koji će krasiti njihove domove.

SVE PREPREKE SU SAVLADANE

Učenici 1.a su sa svojom učiteljicom posetili školsku biblioteku.   Na današnjem času saznali su sve o pravilima vezanim za knjigu, detaljno se upoznali sa čuvanjem, uzimanjem i vraćanjem knjiga.
Oduševljeni su bili jer su mogli sami da biraju knjige koje ih zanimaju pogotovo jer su sada naučili sva slova i sve prepreke mogu savladati!

"NOVOGODIŠNJI SAJAM KNJIGA U MIKIĆU"

"Novogodišnji sajam knjiga u Mikicu" ispunio školsku biblioteku posebnim veselim bojama! Okupio je decu koja vole da čitaju i uživaju u knjigama.

Hvala svima!

PRVA PREDHODNA ( Stranica 2 od 167 ) SLEDEĆA POSLEDNJA