Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

NOVOGODIŠNJI SAJAM KNJIGA U ŠKOLSKOJ BIBLIOTECI

Dragi učenici, poštovani roditelji,

od ponedeljka 29.11. do 10.12.2021. imaćete mogućnost kupovine “Laguninih” knjiga u našoj školskoj biblioteci.

Izdavačka kuća „LAGUNA“ obezbedila je specijalan popust.

NOVOGODIŠNJE ČESTITKE

Nastavljamo zajedničku saradnju učenika 3.b i bibliotekarske sekcije...na današnjem dvočasu smo pravili Novogodišnje čestitke povodom Novogodišnjeg vašara.

POŠTAPALICE

Sa učenicima viših razreda smo se bavili poštapalicama. Pronalazili naše , tuđe i postavili ih u dati tekst. Osmišljavali kako da ih ne koristimo ili izbegnemo.

Na kraju sekcije smo proslavili Tarin rođendan!

ZNAMO SVA SLOVA

Učenici 1.b sa svojom učiteljicom posetili su ponovo školsku biblioteku.   Na današnjem času saznali su sve o pravilima vezanim za knjigu, detaljno se upoznali sa čuvanjem, uzimanjem i vraćanjem knjiga.
Oduševljeni su bili jer su mogli sami da biraju knjige koje ih zanimaju!

SARADNJA 3.B I BIBLIOTEKARSKE SEKCIJE

Zajedničkom saradnjom učiteljice Sanje Vučković i školske bibliotekarke otpočeli smo sa pripremama i radom povodom Novogodišnjeg vašara. Danas su na redu bili ukrasi za jelku.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 164 ) SLEDEĆA POSLEDNJA