Odeljenski starešina: Veljović Dragana

Raspored časova
#PonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
Spisak učenika
#Ime i prezime#Ime i prezime
1 Babuškov Sanja 2 Brašnjo Šavija Danijel
3  Vukov Višnja 4 Vuković Ana
5 Đaković Jelena 6 Đukić Denis
7  Jovanović Milica 8  Kopilović Petra
9 Kosović Nina 10 Kuktin Marijan
11  Nađ Mateja 12 Njegovan Novak
13  Pavlović Goran 14 Pribojan Lena
15 Radulović Aleksa 16 Radulović Anja
17  Tepšić Milan 18 Trajčeski Anđela
19  Filipović Minja 20
21   22
23   24
25   26
27   28
29   30
31   32

AKTIVNOSTI UČENIKA

Naša čitateljka

Naša drugarica Ana je stalni čitalac interesantnih knjiga. Napisala je preporuku za njenu najdražu knjigu "Tom Gejts".

"Tom Gejts" Liz Pišon

Knjiga nosi naziv po svom glavnom junaku Tomu Gejtsu. On je dosetljiv, maštovit i pomalo lenj učenik koji voli da svira. Stalno upada u razne nevolje iz kojih pokušava da se izvuče smešnim i neobičnim izgovorima kao što je ;" Tome ... nadam se da si napisao onaj prikaz. Imao si dve nedelje za to. I dobio si pismo kao podsetnik".

"Gospodine,evo kako je bilo...".

Ako želite da saznate šta se dalje desilo,pročitajte je. Meni se mnogo svidela, pa sam je pročitala više puta.

Napisala Ana Vuković

Свети Сава

ОШ "Јован Микић"се потрудила и 27.1.2018. направила приредбу у част Светом Сави. На приредбу су били позвани ученици, учитељи, наставници, кумови,куме, родитељи,па и добри пријатељи школе. Дошао је и поп који је очитао молитву и осветио колач.

Школа је добила нову куму из породице Родић.Честитамо!!!

Приредба се одржала у фискултурној сали,па су гости уживали у великом простору и забавном програму.

Написала: Милица Јовановић

Prvi put u informatickom kabinetu

Cool Spojili smo lepo i korisno, informaticki kabinet i zabavu. Znanje iskoristili za zabavu i igru. Bilo je smeha,ljutnje i pobednika. Nastavljamo da se igramo i saznajemo o svetu u nekom novom kvizu.Innocent

Cas fizičkog vaspitanja sa ŽOK Spartak

Na času fizićkog vaspitanja imali smo posetu trenera iz ŽOK Subotica. Na druženju sa trenerima bilo je i odeljenje 4.b. zajedničkim snagama smo savladavali osneve odbojke. "Zajedno smo jači" Smile Laughing

Noletov rođendan

Našem drugu Noletu smo proslavili 11.rođendan. Uživali smo u slatkim ukusima kolača,poželeli Noletu želje...Osmesi pokazuju više od reči.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 3 ) SLEDEĆA POSLEDNJA