Odeljenski starešina: Buljovčić Olgica

#PonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
0  Matematika  Srpski jezik Engleski jezik Srpski jezik  Matematika
1  Srpski jezik  Matematika Matematika Matematika  Srpski jezik
2 Engleski jezik Svet oko nas Fizičko vasp. Fizičko vasp.  Likovna kult.
3 Građansko vasp./Pravoslavni kat./Katolički vjer. Fizičko vasp. Srpski jezik Svet oko nas Likovna kult.
4 ČOS Čuvari prirode Muzička kult. Dopunska nast. Mađarski jezik
Spisak učenika
#Ime i prezime#Ime i prezime
1 Babuškov Sanja 2 Brašnjo Šavija Danijel
3  Vukov Višnja 4 Vuković Ana
5 Đaković Jelena 6 Đukić Denis
7  Jovanović Milica 8  Kopilović Petra
9 Kosović Nina 10 Kuktin Marijan
11  Nađ Mateja 12 Njegovan Novak
13  Pavlović Goran 14 Pribojan Lena
15 Radulović Aleksa 16 Radulović Anja
17  Tepšić Milan 18 Trajčeski Anđela
19  Filipović Minja 20 Aleksić Marija
21   22
23   24
25   26
27   28
29   30
31   32

AKTIVNOSTI UČENIKA

BOLESNIK NA TRI SPRATA

Nastavili smo sa recitatorskim takmičenjem. Ovog puta širi je bio u proširenom sastavu sa učiteljicom Snežanom Terzić. Recitovali smo pemu Bolesnik na tri sprata Branka Ćopića. Pobednici su:Lena Pribojan, Višnja Vukov i Danijel Brašnjo Šavija. Nakon takmičenja smo u grupnom radu crtali žirafu,našeg bolesnika. Hvala bibliotekarki Vesni i učitejici Sneži.

3D bioskop

Posetili smo 3d bioskop i gledali animirani crtani film Čarli Baon! Crtani je jako lep i interesantan sa snažnom porukom za sve nas,ljubav,prijateljstvo,uspesi i padovi,pokušaji i neodustajanje,verovanje u svoje snove! Uživali smo!

Drvo-pluća planete

Organizacija Drvo po drvo poklonila nam je brezu. Hvala Vam.Brezi smo dali ime Kekereza. Zasadili smo je u dvorištu škole pored prozora naše učionice. Svi smo učestvovali u sadnji. Uživali smo. Vodićemo računa o našoj brezi koja je pluće naše planete.

UKRASNI PAPIR

Polako se bliže praznici,pa smo i mi počeli da se pripremamo da svojim najdrazima pripremimo ukrasne papire za poklone. Radilo se vrlo predano i sa uživanjem.

Skrivene bajke i magicna kocka

U sredu 13.10.2015.godine po kišnom danu smo posetili Gradsku biblioteku. Razgovarali smo sa bibliotekarkom Marijanom o bajkama. Pokazala nam je knjugu Skrivene bajke i postavljala nam je pitanja.Nakon toga smo pravili magicnu kocku. Druženje je bilo divno i ići ćemo ponovo.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 5 ) SLEDEĆA POSLEDNJA