Odeljenja
Profesori
Zbirni rasporedi
OS "Jovan Mikic", Subotica
Školska 2014/2015. godina

Raspored časova - Viši razredi - oktobar (pre podne)
Važi od: 29.09.2014. godine

Zbirni raspored profesora


 
R.br. Prezime i ime Osnovni predmet  

Ponedeljak

 

Utorak

 

Sreda

 

Četvrtak

 

Petak

  1 2 3 4 5 6 7 8   1 2 3 4 5 6 7 8   1 2 3 4 5 6 7 8   1 2 3 4 5 6 7 8   1 2 3 4 5 6 7 8
1. Marčetić Ljiljana Srpski jezik   7a 8d 8a             6a 7b                   6a 8d 7a 7b 8a     8a   8d 7b 6a 7a       8a 7a
6a
ČOS
7b 8d 6a    
2. Čutura Snežana Srpski jezik         6b 5a 5d 8b     6b 5d 5a             8b 5d 5a 6b           6b   5a
5d
ČOS
5d 8b       5d 8b 5a          
3. Mešter Sandra Srpski kao nematernji   7c
5b
SJ
6d
SJ
            7c 5c  
7d
SJ
5b
SJ
       
5b
SJ
5c
6d
SJ
7d
SJ
7c        
7d
SJ
6d
SJ
5b
SJ
5c                
5b
SJ
6d
SJ
6d
ČOS
7d
SJ
 
4. Veljović Dragana Srpski jezik          
8c
SJ+
5e
SJ+
6c
SJ+
                             
6c
SJ+
8c
SJ+
5e
SJ+
           
6c
SJ+
5e
SJ+
                     
5. Horvat Rice Valeria Mađarski jezik   5c 5e 8c                 8c 7c 6c 5e 5c       5e 7c 6c 5c
6c
ČOS
        5c 6c 5e 7c 8c       8c 6c 7c   5c 5e    
6. Magdika Dora Engleski jezik   5e 7c 8b 7d 5c
7c
ČOS
            8a 8c 6c             5e 8b 7d 7c             8a 6c      
5c 5e
G
7c
G
8c
G
6c
G
  5c 8c  
7. Popović Dijana Engleski jezik   6a 7b 7a             5b 6d 8d 5a           6a 6b 5d             6d 5b 7b 5a   8d 7a     6b 5d            
8. Tomić Vesna Nemački jezik         8d 8b 6a 7d           6b   6d 8a           8b 5d 5b           8a 6d 7d 6b 8d         5b 6a 5d      
9. Fazekaš Kinga Emeše Nemački jezik             5a 7b     8c 6c 5e   7c 5c       5a 7b 7a                                 5c 7a 7c 6c 8c 5e  
10. Molnar Maja Matematika   6b 6d 6a   5d 7d       7d 6a 6d             6d 6a 7d 5d 6b         5d 6b 6d             6a 6b 7d 5d        
11. Vasiljević Igor Matematika     7a 5a 8a             8a 5b   8d
5b
ČOS
      7a 5a 8d 5b 8a         5a 8a 7a 8d 5b         5a 5b 8d 7a        
12. Janković Maja Matematika     8b 7b
7b
ČOS
              8b 7b           7b 8b                                 8b 7b            
13. Petraš Čila Matematika   8c 5c 7c 6c           6c 7c 5c 8c 5e         5e   8c 5c           7c 8c 5e 6c
8c
ČOS
            5e 5c 7c 6c    
14. Bertok Jutka Fizika         7c 6c 8c                                           6c 7c 8c                            
15. Perna Jacinta Hemija                                       8c 7c                                 7c 8c            
16. Mijatov Tanja Fizika                     7b 7d 7a                                       7a 7d 7b                    
17. Kovačević Merima Hemija                     8a 8b 7b 7a 7d 8d                         7a 7d                   8b 8a 7b 8d    
18. Ninkov Radomir Istorija           8d
7a
ČOS
        6b 8a 6d 8b 6a 7d             7b 7a         6a 6b 5b 5a 6d 8a         7b 7d 7a 8b 8d  
19. Savović Milena Istorija   5d                                                                                      
20. Kajdoči Hajnalka Istorija     8c 6c 5e   5c 7c                       7c 8c 6c                                              
21. Plankoš Nikola Geografija   7b 8a 6b 7a 7d             6a 5b 6d 8b             7a 8d 8a       7b 5d   7d 8b 6a 6b     8d 6d            
22. Marković Vera Geografija                                                                                 5a        
23. Štraka Andrea Geografija           7c 6c 8c                                                           6c
5e
ČOS
5c 8c 5e 7c    
24. Pavlović Biljana Biologija         6d 7b 8d 5d     8b 5b 7d 6a 5a 7a       5d 6d               5b 7a 7d 8b 8d 5a       7b 6a            
25. Šoti Rita Biologija   8a 6b 5e 5c                                 8a 7c 8c 5c 6c                           6c 5e 8c 6b 7c  
26. Inić Ružica Muzička kultura         6a 7a 5b 5a             5d 7d 8d         8b 6d 5b                   8a 5a             6b 5d 7b  
27. Mrđanov Anita Muzička kultura                     5c 8c 7c 5e                             5e 6c 5c                            
28. Tomić Valentina Likovna kultura       5d 5d 6d 8b       5e 5e 6c 5c 5c 8a       6b 5b 5b 5a 5a 8d             8c
6b
ČOS
7b 7c             6a 7d 7a  
29. Buljovčić Olgica Tehničko obrazovanje   7d 7d 5b 5b           7a 7a 5d 5d 6b 6b       7d 7d 7b 7b           8b 8b 6a 6a            
7d
ČOS
6d 6d        
30. Ivić Marija Tehničko obrazovanje       5b 5b 8a 8a       7a 7a 5d 5d 6b 6b           7b 7b           8b 8b 6a 6a               6d 6d
8a
ČOS
8a 8a  
31. Gereg Imre Tehničko obrazovanje   6c 6c                                 6c 6c
5c
ČOS
  5e 5e 8c 8c       7c 7c 5c 5c 8c 8c                  
32. Barović Daniel Fizika     6a 8d 8b 6b 6d
8d
ČOS
   
5a
TO
5a
TO
             
8d
TO
8d
TO
  8a 6a
5a
TO
5a
TO
   
8d
TO
8d
TO
              6d 8a 6b 8d 8b      
33. Peić Dijana Fizičko vaspitanje         5a 5b         6d   6b 8b 6a 5a         7a 6b 6a 6d
8b
ČOS
8b     6a 5a 8b 7a 6d 5b             6b 5b 7a    
34. Terzija Saša Fizičko vaspitanje         8c 5e 7b 5c           6c 8a 8c 7c     5c 8a 5e 8c 7d 7c       5c 5e   8a 7b 7c 6c               7b 6c  
35. Cetić Zdravko Fizičko vaspitanje   8d 5d 7d             5d 8d                                                   7d 8d 5d          
36. Vulić Sonja Veronauka pravoslavna                               5d 8b 8d             6a 6b 6d 7a 7b 7d 8a                                    
37. Ninić Danijela Veronauka pravoslavna   5a 5b                                                                                      
38. Gabrić Nevena Veronauka katolička                                                 5a 5d 6a 6d 7b 8d                                      
39. Garajski Ozvald Bernadet Veronauka katolička (M)                                                                           5c 5e 7c 8c 6c        
40. Gubena Erika Tehničko obrazovanje                                                             7c 7c                          
41. Tot Karakaš Tatjana Građansko             6b 7a 8b           7b 5d 8b 8d             6d 7d 8a                             5a 5b 6a 7a
42. Arčon Eleonora Informatika   6d 5a 5c   6a               8d 7a 7c 6c                       8c 7b 5d 6b 5e         5b 5a 8a 8b 7d      
Izvestaj generisan uz Ras TimeTable Software http://www.time-table.net