xx Osnovna škola "Jovan Mikić" Subotica

ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 1/2020 - ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА- ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 1/2020

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Vest napisao-la - adminolgica - 19.02.2020.
Dodeljene nagrade najuspešnijim matematičarima

Svečana dodela nagrada i pohvala za postignute rezultate na Gradskom takmičenju iz matematike, Velika većnica Gradske kuće.

Vest napisao-la - adminolgica - 12.02.2020.
Važno obaveštenje!

Zbog epidemije gripa, nastava se obustavlja od 12. do 21. februara. Vidimo se u ponedeljak, 24. februara.  .

Vest napisao-la - adminolgica - 11.02.2020.
Školsko takmičenje u šahu

Dana 31.1.2020.u našoj školi održano je školsko takmičenje u šahu za učenike od 5.-8.razreda. Ukupno je bilo 40 učenika i nakon međusobno odigranih 3 ili 4 kola napravljena je selekcija i 16 učenika ima priliku da se takmiči na opštinskom takmičenju koje će se održati u martu.

Učenici i učenice koji su ostvarili plasman na opštinsko takmičenje su:
Lena Čabarkapa 5b, Nađa Mijakovac 5a, Ognjen Kuzmanović 5b, Žarko Čubrilo 5b, Leon Budinčević 5a. Boris Barši 5a

Stojanović Stefan 6b, Srđan Vasić 6b , Matea Ifković 6b, Larisa Majski 6d, Vuk Dragović 6d

Anja Đedović 7a, Kovačić Martin 7c, Farbaš Mario 7c, Berček Marko 7c, Dobo Armin 7c

Nastavnice: Dijana Peić i Eleonora Arčon

Vest napisao-la - adminolgica - 09.02.2020.
DODELA NAGRADA učesnicima LITERARNOG I LIKOVNOG KONKURSA U OKVIRU 5. DEČJIH SVETOSAVSKIH DANA

Dodela nagrada u OŠ "Jovan Mikić"

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 05.02.2020.
Sveti Sava školska slava

Savindan se obeležava u svim školama u Srbiji kao školska slava. U našoj školi školska slava obeležena je svečanom priredbom kojoj su prisustvovali učenici,njihovi roditelji i svi prijatelji škole. Imali smo posebnu čast da našu priredbu upotpuni gradonačelnik grada Subotice Bogdan Laban.
Ovogodišnji kum naše škole je Srđan Samardžić.

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 30.01.2020.
Obaveštenje

Drugo polugodište počinje
15.1.2020.godine

PREPODNEVNA SMENA - viši razredi (po rasporedu od decembra)
POPODNEVNA SMENA - niži razredi

Vest napisao-la - adminolgica - 14.01.2020.

Želimo Vam sretnu Novu Godinu i predstojeće praznike. Puno sreće, zdravlja i što višre dobrih ocena.

Kolektiv OŠ "JOVAN MIKIĆ"

VAŠAR U NAŠOJ ŠKOLI

Svi su sa velikim nestrpljenjem čekali početak vašara. Deca su zračila srećom i ogromnom voljom da preporuče i prodaju svoje rukotvorine. Celoj manifestaciji prethodio je višenedeljni rad učenika,učitelja,nastavnika i roditelja. Trud se definitivno isplatio!
Zajednički su pokazali da svi imaju u sebi preduzetnički duh i veliku kreativnost.

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 26.12.2019.
BOŽIĆNI VAŠAR

Božićni vašar u našoj školi će se održati 20.12.2019. sa početkom u 17 časova. Vašar će biti u fiskulturnoj sali naše škole.

Radujemo se i očekujemo vas!

Vest napisao-la - adminolgica - 20.12.2019.

me adarayai - sinhala teledrama

duvar kağıdı